bok2

O NAS

Szadras jest firmą polską z rodzinnymi tradycjami produkującą odzież skórzaną, kożuchy i futra. Początek działalności sięga lat siedemdziesiątych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz obserwacji krajowego i międzynarodowego rynku mody dziś tworzymy kolekcje odpowiadające światowym trendom.

Szyta przez nas odzież skórzana wyróżnia się najwyższą jakością skór jagnięcych, cielęcych i bydlęcych, które importujemy z Włoch i Hiszpanii.

Od początku istnienia stawiamy na wysoki standard szycia, gdzie każdy detal jest dopracowany do perfekcji. Szyjemy w oparciu o zaawansowany technologicznie park maszyn i urządzeń krawieckich, co w połączeniu z ogromnym doświadczeniem naszych krawców pozwala uzyskać produkty o najwyższej jakości.

Nasz profesjonalizm i kunszt pracy docenili polscy projektanci mody, m.in. Arkadius, dla którego realizowaliśmy kolekcje trafiające do butików na całym świecie.

Odzież skórzana firmowana naszą marką znalazła uznanie nawet wśród gwiazd Hollywood. Na potrzeby filmu szyliśmy kożuch dla Stevena Seagala, jak również w naszych wyrobach prezentowali się członkowie obsady serialu Złotopolscy.

Naszym celem jest zapewnienie Klientom

wyrobów ze skóry najwyższej jakości

w obecnie panujących

trendach, prezentowanej i oferowanej.

czytaj więcej